ЗАХИСТ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ

16 квітня 2021 р. на кафедрі обліку і оподаткування відбувся відкритий публічний захист виробничої практики для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» студентів 41 ОО та 21 СОО груп. До складу комісії із захисту практики було включено завідувача кафедри обліку і оподаткування Сокола О.Г. й доцентів Голуб Н.О., Костякову Н.О. та Демчук О.М.. Усім студентам вдалось переконати членів комісії у тому, що вони успішно пройшли практику з управлінського облік та аналіз та заслуговують на схвальні відгуки.

Протягом п’яти тижнів практики студенти мали можливість набуття навичків практичної роботи в облікових і фінансово-економічних службах підприємств, кредитних установах та аудиторських фірмах, комунальних і державних підприємствах, а також оволодівають комплексом знань із гуманітарних, фундаментальних фахових дисциплін, отримують високу теоретичну та практичну підготовку для виконання основних трудових функцій тих посад, на яких може бути використаний фахівець відповідного напряму підготовки.