СТУДЕНТИ ФЕБ ДБАЮТЬ ПРО ЧИСТОТУ НАВКОЛО СЕБЕ

Щорічний міський фестиваль чистоти та порядку «Том Сойєр Фест», який започаткований 6 років тому, традиційно відбувся сонячного весняного дня – 17 квітня. Через епідеміологічну ситуацію в області, цього року фестиваль пройшов у онлайн форматі. Але, навіть за таких умов, мета фестивалю не змінилась – зробити простір навколо себе чистішим, охайнішим та свіжішим.

Так як зібратись усім разом на локаціях міста нам не вдалося, студенти факультету економіки та бізнесу активно долучилися до прямого ефіру у соціальній мережі Інстаграм, де розповідалось про саме свято та пропонувались види завдань для всіх охочих. Наші студенти з великим ентузіазмом збирали сміття коло своїх будинків, висаджували квіти у дворах та поливали їх у квартирах, мили вікна, садили та білили дерева, загрібали траву та багато іншого. Після цього фотографували чи знімали на відео результати своєї роботи та викладали у соціальні мережі разом з хештегом #ТомСойерFEST_2021 та #ТСФонлаайн. Загалом, всі не просто цікаво провели час, а ще й з користю для навколишнього середовища, оточуючих та власного здоров’я.

Пам’ятайте, що для того, щоб прибратись вдома чи висадити квіти не обов’язково треба чекати фестивалю. Адже ми маємо дбати про довкілля так само відповідально, як і про чистоту власного будинку!

Тож давайте активніше долучатись до подібних акцій, бо тільки разом ми сила!

Анастасія Нестерчук,

голова інформаційного сектору ФЕБ