ЗАХИСТ ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ МАГІСТАМИ КАФЕДРИ БКМТ

Виробнича переддипломна практика студентів проводиться з метою поглиблення практичних навичок студентів з обраної спеціальності, придбання досвіду практичної діяльності щодо вирішення виробничих задач, а також збору матеріалів про конкретне підприємство, які необхідні для виконання дипломного роботи та складання державного іспиту.

Для проведення виробничих практик використовуються бази практик підприємств, організацій, установ, господарств будь-яких форм власності, як у місті Мелітополі Запорізької області, так й інших областей України. З базами (підприємствами, організаціями, установами, господарствами будь-яких форм власності) завчасно укладаються договори щодо проведення практик. Тривалість дії цих договорів погоджується договірними сторонами. Вона може визначатися на період конкретного виду практики або до п’яти років.

Магістри кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму проходили переддипломну практику протягом 6 тижнів з 18.03.2021 р. по 24.04.2021 р.

Проходження практики цього року ускладнювалось карантинними обмеженнями, пов’язаними із розповсюдженням коронавірусної інфекції у  Запорізькій області, що не дозволило практикантам працювати на базах практик у повному обсязі. Тому частину робіт, передбачених програмою практики, магістрам довелось виконувати дистанційно.

Проте, магістри кафедри впорались із поставленою метою практики й виконали завдання на належному рівні!

13 травня 2021 року на кафедрі БКМТ відбулась конференція по захисту звітів з проходження переддипломної практики.

На початку заходу зі вступним словом виступив в.о. завідувача кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму, к.е.н., доцент Сергій Карман, який зупинився на основних правилах написання магістерських робіт та охарактеризував особливості проходження переддипломної практики у відповідності до різноманітних тем, що обрали здобувачі вищої освіти спеціальності 051-“Економіка”.

Під час звітування магістри зупинялись на наступних основних моментах:

1. Тема дипломної роботи, керівник, орієнтовний план 1-го та 2-го розділів роботи
  2. Загальна характеристика бази практики
  3. Виконання робіт та завдань під час проходження практики
  4. Характеристика літератури та зібраної інформації, необхідної для написання 1-го та 2-го розділів дипломної роботи.

Усі звіти супроводжувались змістовним презентаційним матеріалом.

Доповідачі відповіли на питання, що задавали присутні, та робили висновок про відповідність бази практики завданням дипломної роботи.

Під час конференції магістри ділились один з одним цікавим досвідом, отриманим під час проходження практики, адже бази практик були доволі різноманітними: виробничі підприємства, підприємства сфери послуг, адміністративні установи органів місцевої влади та управління.

По закінченню захисту Карман С.В. підсумував результати звітування та послухав відгуки керівників дипломних робіт про достатність зібраного матеріалу, необхідного для написання магістерської роботи.

Результати проходження переддипломної практики магістрами спеціальності 051-“Економіка” було зафіксовано протоколом № 11 засідання кафедри від 13 травня  2021 р.).

Олена Васильченко,

ст. викладач кафедри БКМТ