Атестація студентів дуальної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент» у ІІ семестрі 20-21 н.р.

15 травня 2021 року на кафедрі менеджменту ТДАТУ відбулася атестація студентів дуальної форми навчання спеціальності 073 «Менеджмент».  У другому семестрі 2020-2021 навчального року на дуальній формі навчання спеціальності 073 «Менеджмент» навчалися 8 здобувачів.  Студенти проходили навчання за дуальною формою на підприємствах, серед яких ТОВ «Мелітопольський автогідроагрегат»,  ТОВ «СК РЕСУРС», ТОВ «МПІ-АГРО», ФОП «Васильєв Є.О. LUX COMP»  та інші.

Студенти представили інформативні доповіді, що супроводжувалися презентаціями. Під час своїх доповідей студенти ознайомили присутніх з виробничою діяльністю підприємств, розповіли про свої посадові обов’язки і які професійні компетенції вони набули в процесі дуального навчання. Захист звітів відбувся на досить високому рівні. Студенти представити свої здобутки і обмінялися досвідом.