Захист навчальної практики «Вступ до фаху»

Навчальна практика для студентів 1 курсу факультету економіки і бізнесу зі спеціальності « Публічне управління та адміністрування» є невід’ємною складовою освітньо-професійної підготовки. Навчальна практика є важливим етапом навчального процесу у вищому навчальному закладі з метою формування у студентів активного ставлення до здобуття високого рівня наукових і професійних знань, умінь і навичок для майбутньої практичної діяльності в галузі управління та адміністрування.
Навчальна практика є практикою професійного спрямування, а саме – основою уявлення про майбутню професію, вивчення професійних (фахових) функцій у різних сферах господарського діяльності.
Проходження студентами навчальної практики є набуття практичних умінь і навичок, закріплення універсальних і професійних компетенцій, набутих ними в процесі вивчення дисципліни «Теорія та практика публічного управління». За період проходження практики здобувачі відвідали
– Агенція розвитку Мелітополя
– Бібліотека ім. Горького
– Молодіжний парламент
– Центр зайнятості
У результаті проходження навчальної практики студент повинен вміти:
– аналізувати та складати посадові інструкції фахівців з публічного управління;
– надавати кількісну оцінку якісним характеристикам спеціалістів з публічного управління.
– схематично наводити організаційну та управлінську структури Вуза, визначаючи основні обов’язки всіх ланцюгів управлінської структури;
– схематично представляти організацію навчального процесу та вимоги, які висуваються до студентів на кожному з етапів;
– навести історію університету схематично в хронологічному порядку, назвати видатних особистостей вуза за цей період.
– складати професійні компетенції бакалавра та магістра;
– писати реферати;
– орієнтуватись в електронних інформаційних масивах;
– правильно оформляти список використаних джерел;
– роботи презентації на відповідні теми;
– презентувати свої результати публічно