ЗАХИСТ ПРАКТИК СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 «ЕКОНОМІКА»

На кафедрі БКМТ завершились навчальні практики. За результатами практики було проведено публічний захист звітів з практик. На захисті були присутні студенти 1, 2 та 3 курсів спеціальності 051 «Економіка», керівники практик та інші члени кафедри. Метою практики 2 та 3 курсів було моделювання роботи торгівельного підприємства та відстежування грошових потоків за допомогою ліцензійної програми 1С: Бухгалтерія 8. Задачами НП «Вступ до фаху» 1 курсу спеціальності було формування у студентів знань про освітньо-професійну програму та особливості її реалізації в університеті, розширення  інформованості  студентів  щодо  їх майбутньої професії та вимог ринку праці до фахівців їх кваліфікації, умінь і навичок ефективного використання сучасних комп’ютерно-інформаційних технологій у своїй діяльності, систематизація та практичне закріплення теоретичних знань отриманих при вивченні економічних дисциплін 1 курсу шляхом побудови бізнес-моделі «Канвас».

Фінальним проектом практики стала розробка та презентація бізнес-моделі. Студенти представили проекти піцерії, підприємство з виробництво якісного та доступного одягу Line, виробництво та реалізація корпусних меблів Forest, реалізація косметичної продукція під власною торговою маркою «SPLENDORE» та інші. Між доповідачами та присутніми виникла цікава, жвава дискусія. Високий рівень доповідей є свідченням якісною теоретичної та практичної підготовки здобувачів колективом кафедри та університету.

Тетяна Бакіна,

к.е.н., доцент кафедри БКМТ