ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНИХ ПРАКТИК НА КАФЕДРІ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ ТА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

21 червня на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму відбувся публічний захист навчальних практик.

Студенти напряму підготовки 051-“Економіка” першого, другого та третього курсів проходять навчальну практику. Метою практики є застосовувати в практичній діяльності одержаних студентами у навчальному закладі знань, професійних умінь та навичок, що дозволять їм адоптуватися до реальних ринкових умов.

На практиці «Вступ до фаху» студенти вчаться ефективного використання сучасних комп’ютерно-інформаційних технологій.

Практика з дисципліни «Економіка» дає можливість на основі роботи зі звітною документацією сільськогосподарських підприємств Мелітопольського району навчитися аналізувати основні економічні показники та приймати обґрунтовані господарські рішення, що дозволять покращити результати діяльності підприємства.

Співробітництво України з найбільш впливовими міжнародними організаціями та можливість долучитися до глобальних економічних, соціальних та політичних процесів є предметом практики з дисципліни «Міжнародна економіка».

В ході захисту були презентовані фінальні звіти з навчальних практик. Присутні члени кафедри та студенти мали можливість долучитися до дискусії з найбільш актуальних питань.

Студенти отримали цінні зауваження та побажання від викладачів кафедри щодо удосконалення їх професійних компетенцій та навичок публічних виступів.