ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ІСТОРІЇ – ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МАРКЕТИНГ» В МУЗЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ В РАМКАХ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

Кожного року з початком навчальної практики «Вступ до фаху» студенти 1 курсу спеціальності відвідують музей університету. Це є традиція, тому що не має майбутнього без минулого. Під час екскурсії студентам  проведено екскурсія щодо існування закладу у часі та просторі, вони мали можливість заочно ознайомитись з виданими особистостями та науковцями Таврійського краю, які працювали та працюють в ТДАТУ.

Цікавим для студентів було дізнатись про історію економічного факультету та розвитком спеціальностей, а також перегляд фото подій, святкувань та інших університетських заходів.

Керівники практики Олексенко Р.І. та Колокольчикова І.В. разом зі студентами дякують директору музею за цікаву інформацію та екскурсію. Завдяки цьому заходу у молоді зросте рівень патріотичності та поваги як до закладу, так і до спеціальності, яку вони отримають.