З ЛЮБОВ’Ю В СЕРЦІ

З року в рік студенти факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного відвідують Мелітопольський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Невеликі за обсягом групи людей кожної суботи збираються зі спільною метою допомогти дітям і хоч трохи зробити їх життя веселішим.
Протягом першого семестру поточного навчального року студенти факультету зі вихованцями закладу проводили цікаві ігри, інтелектуальні бесіди, робили яскраві аплікації, розфарбовували різні малюнки тощо.
«Кожного разу, коли ми приходимо до Центру, діти з радістю нас зустрічають, обіймають. Їм завжди є що нам розповісти і показати. Час, який ми проводимо усі разом, минає дуже непомітно, і всім нам важко розлучатися на цілий тиждень.» Такий коментар дала заступник голови соціального сектору студентської ради факультету Тетяна Булгакова.
Ми пишаємося, що в нас є такі небайдужі студенти, які по мірі їх можливостей допомагають дітям.
«Ми щиро віримо, що до нас будуть приєднуватися все нові і нові люди. Стать, вік і фінансове положення не мають значення. Головне це щире бажання допомагати!» – говорить Тетяна.

Васильченко О.О.,

заступник декана ФЕБ з ОВР