Вітаємо переможців конкурсу “Бізнес-трамплін”!

На базі Київського національного торговельно-економічного університету четвертий рік поспіль відбувається Всеукраїнський студентський конкурс бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін».

Конкурс проходить в два етапи: І етап – подача заявок, розгляд та експертиза поданих проектів, ІІ етап – фінал конкурсу.

В цьому році до числа фіналістів конкурсу увійшли здобувачі Таврійського агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, зокрема – Супрун Владислав – студент факультет економіки та бізнесу спеціальності підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та Гера Андрій – магістрант механіко-технологічного факультету, спеціальності агроінженерія. Учасники представили проект виробництва брикетів з соломи та гілок плодових дерев «ЕКоБРИК».

26 листопада 2021 року відбувся Фінал конкурсу у змішаному онлайн форматі. За оцінкою конкурсної комісії (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу Конкурсу учасники команди «ЕКоБРИК» здобули почесне ІІ місце.

Вітаємо переможців!

Автор: Лариса БОЛТЯНСЬКА, доцент