Викладачі кафедри ПТБ одержали свідоцтва про участь в науково-практичному семінарі

Доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Л.О.Завадських Г.М., Лисак О.І., Педченко Г.П., Тебенко В.М. одержали офіційні свідоцтва за підсумками участі в науково-практичному  семінарі  «Як “сподобатись” авторитетному міжнародному науковому видавництву».

В рамках семінару відбувалося обговорення актуальних питань щодо публікації статей в міжнародних наукових журналах, підвищення наукометричних показників вченого і закладу вищої освіти, впровадження нових технологій, які дозволять підвищити ефективність публікації статей, сильних та слабких сторін наукового дослідження в розділі результатів, публікаційної етики та різних прийомів спілкування з редакцією журналу, особливостей сліпого рецензування, стилістичних прийомів вдалого наукового тексту, помилок форматування,  а також, чому має значення кількість авторів в статті та як обрати журнал для публікації та розпізнати «сміттєві» видання.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО,  доцент