Вітання першокурсників спеціальності 073 “Менеджмент”

1 вересня 2021 року згідно доброї традиції на кафедрі менеджменту ТДАТУ в межах загальноуніверситеського свята відбулося урочисте святкування Дня знань та вітання першокурсників спеціальності 073″Менеджмент”. Професорсько-викладацький склад з нагоди початку нового навчального року бажає усій студентській лаві примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку – бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережуться у ваших серцях найкращі враження від років навчання у стінах Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.