Випуск магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Комплексний державний кваліфікаційний екзамен для студентів денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти проходив 24 лютого 2021 року у відповідності до вимог, що висуваються до атестації здобувачів вищої освіти. Атестацію здобувачів вищої освіти приймала комісія у складі:

Голова ЕК:

ТАНКЛЕВСЬКА Наталія Станіславівна – д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та фінансів ДВНЗ Херсонського державного аграрного університету.

Заступник голови:

ЗАХАРОВА Наталя Юріївна – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

Члени ЕК:

ТРУСОВА Наталя Вікторівна – д.е.н., професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

ДЕМЧЕНКО Іван Володимирович – к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування;

КОСТОРНОЙ Сергій Володимирович – к.е.н., доцент, кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Вітаємо студентів з успішною здачею комплексного державного кваліфікаційного екзамену та бажаємо успіхів в професійній діяльності!

кафедра фінансів, банківської справи та страхування