ОБГОВОРЕННЯ ПРИНЦИПІВ ТА НОРМ ЕКОНОМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ

23 лютого 2021 року відбулося чергове засідання  кафедри маркетингу,  на якому науково-педагогічні працівники кафедри обговорювали Антикорупційну програму ТДАТУ, Закон України «Про запобігання корупції»  та питання академічної доброчесності.

Завідуюча кафедри нагадала співробітникам кафедри зміст Антикорупційної програми та про необхідність дотримуватись принципів Кодексу Честі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Було наголошено, що антикорупційна програма є комплексом правил, стандартів і процедур щодо виявлення, протидії та запобігання корупції у діяльності ТДАТУ. Антикорупційна програма є обов’язковою для виконання усіма працівниками ТДАТУ.

Метою Кодексу Честі, який впроваджено в освітній процес ТДАТУ є забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в Університеті, формування високої академічної культури, підвищення позитивного іміджу і ділової репутації Університету у вітчизняному і європейському освітньому просторі. Відзначено, що в процесі навчання і дослідницької роботи здобувачі вищої освіти, викладачі та науковці повинні дотримуватися, перш за все, принципів чесної, відповідальної роботи і навчання.

У підтвердження того, що доброчесність є необхідною й важливою складовою освітнього процесу всі науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу підписали відомість про ознайомлення з Антикорупційною програмою ТДАТУКодексом честі ТГАТУ та Законом України «Про запобігання корупції».