Викладачі кафедри ПТБ у міжгалузевих наукових дослідженнях

Сьогодні, 09 грудня 2021 року, відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Міжгалузеві наукові дослідження: можливості та варіанти впровадження», яка була організована на базі ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут».

Тематичними напрямами конференції були:

1. Трансформація продовольчої безпеки в Україні.
  2. Digital-агро: тренди та проблеми.
  3. Біотехнологія в сучасному світі: користь і ризики
  4. Регіональна економіка і збалансоване природокористування
  5. Обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання в умовах сталого розвитку
  6. Міждисциплінарний підхід у підготовці майбутніх фахівців у ЗВО.

В роботі конференції взяли участь кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Грицаєнко Галина Іванівна та Грицаєнко Микола Ігорович.

З матеріалами конференції можна ознайомитись на сторінці «Конференції» сайту кафедри ПТБ, а також в репозитарії ТДАТУ.

Програма конференції

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент