Викладачі кафедри ПТБ у дослідженні моделі соціально-економічного розвитку Китаю

24 листопада 2021 року відбулася XV Міжнародна наукова конференція “КИТАЙСЬКА ЦИВІЛІЗАЦІЯ: ТРАДИЦІЇ ТА СУЧАСНІСТЬ”. Організаторами конференції були Інститут сходознавства імені А. Ю. Кримського НАН України, ГО «Українська асоціація китаєзнавців», Національний інститут стратегічних досліджень, а також ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Робота конференції відбувалася за  наступними тематичними секціями:

• Китай в сучасному світі: міжнародно-політичний аспект
  • Дослідження китайської цивілізації: історія, філософія, культура
  • Сучасна модель соціально-економічного розвитку Китаю
  • Теоретичні та прикладні питання китайського мовознавства та літературознавства

В роботі конференції від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Грицаєнко Галина Іванівна та Грицаєнко Микола Ігорович. Вони підготували доповідь на тему: “ІНКЛЮЗИВНИЙ РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ КИТАЮ” для роботи в секції “Сучасна модель соціально-економічного розвитку Китаю”.

З матеріалами конференції можна ознайомитись в репозитарії університету та на сторінці “Конференції” сайту кафедри.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент