Викладачі кафедри ПТБ отримали сертифікати участі в Міжнародному онлайн-стажуванні “Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів”

23 квітня 2021 року закінчилися заходи Міжнародного онлайн-стажування “Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів”.  Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в ньому взяли участь завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Лариса Болтянська, доктор економічних наук, професор Тетяна Яворська, кандидати економічних наук, доценти Лариса Андрєєва, Ганна Завадських, Оксана Лисак, Ганна Педченко і Віта Тебенко. Отримані нові знання планується широко впроваджувати в освітній процес.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент