СТУДЕНТИ ФЕБ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці історичні дати завжди оповиті смутком за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. У ці дні ми висловлюємо слова безмежної вдячності та глибокої шани нашим мужнім і хоробрим захисникам – ветеранам Другої світової війни, які 76 років тому відважно побороли нацизм, і сміливим хлопцям та дівчатам, які боронять кордони України в наші дні.

9 травня на площі Слави Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбувся традиційний мітинг, до якого приєдналися студенти та викладачі факультету економіки та бізнесу. Відкриття заходу почалося зі звернення ректора університету д.т.н., професора Володимира Кюрчева. Він наголосив, що серед учасників бойових дій під час Другої світової війни були і викладачі нашого університету.  Завідувачка музею історії університету Людмила Петрова та заступник директора наукової бібліотеки університету Ольга Почепня зауважили про кількість загиблих під час Другої світової війни та наголосили, що, нажаль, покоління ветеранів, які пройшли війну, вже уходить. Вшанували пам’ять покладанням квітів до пам’ятників героїв-учасників бойових дій  Миколі Малюзі та Дмитру Моторному.

Також, 9 травня зранку відбувся загальноміський мітинг на меморіальному комплексі «Братське кладовище», присвячений 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, до якого долучилися студенти нашого факультету. Керівники регіону, представники керівництва університету, студенти та викладачі разом з присутніми хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиє життя відібрала війна, і подякували живим героям. Наразі, в нашому місті проживає 36 учасників бойових дій. Після виступів представників міської влади до Вічного вогню були покладені квіти.

9 травня – дата, яка назавжди залишиться в наших серцях! Нехай мужність і героїзм перемоги ніколи і ніким не забуваються. Нехай пам’ять про подвиги вічно живе у прийдешніх поколіннях, а повага до ветеранів та жертв війни завжди променіє в серці кожного з нас!

Ірина Мазурова,

голова сектору журналістики студентської ради ФЕБ