Викладачі кафедри ПТБ на зустрічі з батьками випускників

2 грудня 2021 року, викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності доценти Болтянська Лариса Олексіївна та Тебенко Віта Миколаївна зустрілися з батьками випускників 11-А, 11-Б та 11-В класів  ліцею №5.

Під час проведених зборів батьки були ознайомлені з основними новаціями та особливостями вступної кампанії 2022 року. До батьків була доведена інформація щодо основних предметів ЗНО, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Також всіх присутніх було проінформовано про переваги навчання у ТДАТУ та можливість взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності дякують керівництву ліцею №5, класним керівникам та учням за співпрацю.

Автор: Віта ТЕБЕНКО, доцент