Викладачі кафедри ПТБ на форумі “M-ELITE”

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяли активну участь в організації та проведенні профорієнтаційного заходу – Третього Таврійського форуму талановитої учнівської молоді “М-ELITE”, який відбувся 24 жовтня 2020 року.

Метою заходу було обговорення широкого кола актуальних питань і залучення молоді до процесу визначення перспективних напрямків розвитку регіону.

Підготовлені доповіді торкалися таких важливих питань сьогодення як: стиль життя та потреби молоді, проблеми та перспективи сучасної вищої освіти, медіаграмотність як потреба сучасної молоді, сучасний розвиток туризму України, сучасний розвиток фінансової грамотності та фінансова грамотність очима української молоді, розвиток стартапів та інші. Дуже цікавим виявився виступ на тему: Чому ненормативна лексика і погані звички користуються великою популярністю серед молоді.

В форумі взяли участь учні ліцею №5, ліцею № 10, ЗОШ№22, ЗОШ№14, ЗОШ№ 6. За результатами Форуму учасники отримають сертифікати, а найкращі доповідачі отримають подарунки від спонсорів заходу.