ОНЛАЙН-ФОРУМ MELIT-2020 ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ МЕЛІТОПОЛЯ

24 жовтня 2020 року  факультетом економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було проведено Третій Таврійський форум талановитої учнівської молоді у форматі онлайн-конференції.

Традиційно, розглядались проблемні питання, що стосуються стилю життя та потреб молоді; розвитку фінансової грамотності, підприємництва та молодіжних ініціатив; формування туристичного іміджу країни; ставлення молоді до економічної освіти та сучасних технологій менеджменту. Слід відзначити високий рівень підготовки учасників, володіння державною мовою, вміння презентувати себе, сміливо відповідати на запитання.

За результатами форуму, організаційним комітетом були визначені найкращі учасники:

1. Васковський Артем, учень 11 класу ЗОШ № 22 разом з керівником Оленою Гнатів вивчав проблемні питання медіаграмотності сучасної молоді та, враховуючи власний досвід, розробив рекомендації для учнівської молоді, які дозволяють змінити роль користувача медія з пасивного на активного.
  2. Глечик Ксенія, учениця 9-Б класу ЗОШ № 22 під керівництвом Тетяни Сапун досліджувала тенденції розвитку туризму в Україні та під час дискусії висловила бажання створити групу волонтерів, які будуть допомагати Мелітопольськомукраєзнавчому музею розвивати туристичні об’єкти нашого міста.
  3. Тебенко Ілля, учень 11-В класу Ліцею № 5 під керівництвом Геннадія Матвієнко розробив порадник щодо створення стартап-проектів «Від ідеї до Єдинорога» на шляху реалізації підприємницьких ідей.
  4. Трачова Варвара, учениця 11-В класу Ліцею № 5 у своїй доповіді зазначила про важливість підвищення фінансової грамотності молоді на сучасному етапі розвитку фінансових інтернет-технологій, фінансових ринків, продуктів та інструментів, а також наголосила на необхідності проводити пропагандування фінансової грамотності шляхом проведення різних тематичних фестивалів, тренінгів, майстер-класів тощо.
  5. Ільків Кирило, учень 11-В класу Ліцею № 5  обрав для виступу секцію «Стиль життя та потреби молоді» та дуже цікаво доповідав про те, як змінити ставлення молодої людини до ненормативної лексики та шкідливих звичок. Під керівництвом Геннадія Матвієнко, Кирило запропонував певні рекомендації  щодо вирішення зазначеної проблеми.

Організаційний комітет Третього Таврійського форуму талановитої учнівської молоді висловлює подяку всім учасникам та їх керівникам за участь, за те, що не залишаються байдужими до проблемних питань. Сподіваємось, що на цьому етапі молоді науковці не зупиняться, а будуть й надалі продовжувати дослідження, відстоювати свою точку зору та, можливо, в майбутньому вирішуватимуть питання на рівні міста, району, країни.

Зі свого боку, науково-педагогічний колектив факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету готовий співпрацювати з навчальними закладами міста з метою реалізації проектів та ідей молоді нашого міста. Окрему подяку висловлюємо спонсорам форуму «Melite-2020» за надану можливість нагородити та заохотити найкращих учасників.

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР