ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ “МАРКЕТИНГ І ЛОГІСТИКА”

19 листопада 2019 року було проведено відкрите лекційне заняття доцентом кафедри маркетингу, к.е.н. Шквирею Н.О. для студентів 4курсу спеціальності «Агроінженерія» в межах дисципліни «Маркетинг та логістика» на тему «Маркетингова цінова політика підприємства». Під час лекції студенти ознайомилися з сутністю та роллю ціни в сучасній економіці, маркетинговими стратегіями та методами ціноутворення.

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу, які відзначили різноманітність методів та прийомів подання матеріалу та визнали, що отримана інформація сприяє підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців.

Заняття було проведене на високому науковому і навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки.