ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ ІНФРАСТРУКТУРА ТОВАРНОГО РИНКУ

4 лютого 2021 року в межах дисципліни «Інфраструктура товарного ринку» доцентом кафедри маркетингу ТДАТУ, к.е.н. Куліш Т.В. було проведено відкрите лекційне заняття на тему: «Макроорганізація оптової торгівлі». Структура заняття повністю відповідала його меті – ознайомитися з сутністю, особливостями та функціями оптової торгівлі, навчитися визначати макроекономічні показники оптової торгівлі, а також розвивати комунікативні вміння, творче та логічне мислення у студентів, креативний підхід до вирішення практичних завдань. Викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули.  Всі студенти активно прийняли участь в обговоренні матеріалу та виконанні творчих завдань.

На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу. Заняття було проведене на високому науковому, і навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу.