Відкрите заняття з дисциплини “Інформаційні системи у маркетингу”

9 листопада 2020 року в межах дисципліни «Інформаційні системи у маркетингу» доцентом кафедри маркетингу ТДАТУ, к.е.н. Коноваленко А.С. було проведено відкрите заняття на тему «Сучасні програмні продукти маркетингових комунікацій».

З метою підвищення ефективності засвоєння знань студентами в ході заняття було використано засіб для спільної роботи Google Jambord. Підходи до налаштувань бізнес-сторінок та бізнес-профілів для комунікації зі споживачами розглянуто на прикладах бізнесу місцевих підприємців.

В ході заняття студенти брали участь в обговоренні, викладач стимулювала дискусії з питань застосування сучасних цифрових інструментів у маркетинговій діяльності. На лекції були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедри маркетингу. Заняття було проведене на професійному, викликало жвавий інтерес з боку здобувачів освіти та одержало схвальні відгуки.