Важливість репутації та її рейтинг

Топ-рейтинг найкращих компаній світу презентували студенти 41 групи спеціальності ПУА. Досліджували питання співвідношення ділової репутації суб’єктів господарювання з суміжними поняттями. Проведено аналіз законодавства, наукової літератури та правозастосовної практики щодо цього питання. Співвідношення ділової репутації з суміжними поняттями: «честь», «гідність», «гудвіл», «імідж», «реноме», «престиж» та «клієнтела». Обговорення проходило в рамках вивчення дисципліни “Ділова репутація”. Викладач к.е.н., доцент кафедри Світлана Плотніченко висловлює подяку здобувачам 4 курсу за високий рівень підготовки до заняття та відмічає, що було цікаво і повчально!