ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ МАГІСТРАМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА»

16 вересня 2021 року на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму для студентів 1 курсу спеціальності 051 «Економіка» відбулась презентація освітньо-професійної  програми (ОПП) підготовки здобувачів вищої освіти за рівнем «Магістр».

У зв’язку із хворобою гаранта ОПП «Економіка» д.е.н., доцентки Ірини КОЛОКОЛЬЧИКОВОЇ презентацію програми провів завідувач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму к.е.н., доцент Сергій КАРМАН, який зазначив, що метою освітньої програми є підготовка компетентних професіоналів з економіки, які мають сучасне творче мислення, володіють теоретичними знаннями і прикладними навичками розв’язання дослідницьких і управлінських завдань та проблем функціонування економічних систем різного рівня в умовах невизначеності їх розвитку. Наголошено, що особливий акцент в програмі зроблено на формуванні навичок саморозвитку професійних компетентностей, застосування сучасних інформаційних технологій ефективного управління розвитком суб’єктів господарювання, управління проектами з врахуванням матеріально-технічного забезпечення.

Присутнім було представлено структурно-логічну схему взаємозв’язку обов’язкових освітніх компонент, що забезпечують формування загальних та спеціальних (фахових) компетентностей випускника магістратури відповідно до Стандарту вищої освіти за спеціальністю 051 «Економіка» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», та надано їх анотований зміст, а також обґрунтовано відповідність освітніх компонентів програмним результатам навчання та фаховим компетенціям майбутніх магістрів з економіки.

Сергій Вікторович пояснив процедуру формування індивідуальної освітньої траєкторії студентів  через вибір ними частини дисциплін за власним вибором відповідно до власних уподобань, а також наголосив на партнерських взаємовідносинах між викладачами та студентами в освітньому процесі на засадах студоцентрованого навчання.

Присутнім повідомлено, що особливістю програми є поглиблене вивчення іноземної мови за професійним спрямуванням.

Акцентовано увагу на відповідальність за реалізацію освітньої програми усіх учасників освітнього процесу.

На завершенні презентації Сергій Вікторович відповів на питання магістрів та висловив сподівання на активну участь здобувачів вищої освіти щодо вдосконалення ОПП та її практичної реалізації у процесі навчання.

Олена Васильченко,

ст. викладач кафедри БКМТ