Участь здобувачів вищої освіти під керівництвом викладачів кафедри ПТБ у міжнародній конференції

Студенти групи 21МБ ПТ Суховецький Андрій та Кузнецова Кіра, а також групи 21ПУ Мальчев Богдан 25 листопада 2021 року під керівництвом доцентів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Тебенко В.М. та Завадських Г.М. взяли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції ««Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту», проведеній за ініціативою Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

На конференції, яка проходила в режимі одночасно очної та он-лайн форми із використанням платформи Zoom. Обговорювалися сучасні аспекти економіки, менеджменту та фахової передвищої та вищої освіти.

Під керівництвом доцента Тебенко В.М. були підготовлені доповіді Мальчева Богдана на тему «Електромобіль як тенденція розвитку автомобільного ринку в україні та світі» та Суховецького Андрія на тему «Результати діяльності торговельних підприємств регіону. Кузнецова Кіра за допомогою доцента Завадських Г.М. підготувала доповідь на тему «Алгоритм розробки стратегій розвитку торговельних підприємств».

За результатами конференції заплановано видання наукового збірника матеріалів, який буде розміщено на офіційному сайті Хмельницького політехнічного фахового коледжу.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент