Перемога на обласному конкурсі наукових робіт

Результатом роботи наукових гуртків кафедри є підготовка наукових робіт до участі в конкурсах. Вітаємо здобувача освітнього рівня “Магістр” спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Дмитра Колесника із здобуттям призового місця на обласному конкурсі наукових робіт Запорізької ОДА та нагородженням дипломом II ступеня за дослідження «Формування експортного потенціалу та перспективи розвитку торговельного співробітництва України з ЄС». Керівник наукової роботи – к.е.н., доцент, в.о. завідувача кафедри фінансів, обліку і оподаткування Іван Демченко.

Колектив кафедри фінансів, обліку і оподаткування бажає натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності!