Участь викладачів кафедри у міжнародній конференції щодо актуальних проблем сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту

25 листопада 2021 року доценти Завадських Г.П. та Педченко Г.П. взяли участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції ««Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту», проведеній за ініціативою Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Конференцію було проведено в режимі змішаної очної та заочної он-лайн форм із використанням платформи Zoom. В рамках даного заходу були представлені доповіді, які стосуються розгляду сучасних аспектів економіки, менеджменту, формування технологічного потенціалу, приладобудування, автоматизації виробничих систем та використання інструментів інформаційного забезпечення, а також актуальних питань розвитку фахової передвищої та вищої освіти.

Доцентом Педченко Г.П. було представлено доповідь на тему «Методи оцінки конкурентоспроможності підприємств». Доцент Завадських Г.М. підготувала доповідь на тему «Особливості впровадження реформи децентралізації в Запорізькій області».

За підсумками конференції вирішено продовжити розгляд обговореної проблематики в рамках ІІІ міжнародної науково-практичної конференції, яка буде проведена на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у 2022 р. Як результат, заплановано видання наукового збірника матеріалів конференції, який в подальшому буде розміщений на офіційному сайті коледжу.

Автор: Ганна ПЕДЧЕНКО, доцент