Участь викладачів кафедри маркетингу у Міжнародній науково-практичній конференції в межах проєкту Digeco Erasmus +

25 – 26 травня 2021 року викладачі кафедри маркетингу прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Діджиталізація економіки, як фактор стійкого розвитку». Даний захід було організовано Приазовським державним технічним університетом, який підтримали університети-партнери проєкту Erasmus + «Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану» (DigEco 618270-PP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP). Переважна кількість публікацій подана до друку англійською мовою, що свідчить про високий рівень академічної відкритості викладачів.

Колектив кафедри маркетингу щиро вдячний за можливість ознайомитися з передовим досвідом у сфері цифрових технологій, долучитися до цікавих дискусій, та й надалі розвивати партнерські відносини у межах міжнародного проєкту.