Участь у конференції «Accounting for Sustainable Development in the Anthropocene»

17-19 травня 2021 року відбулася конференція «Accounting for Sustainable Development in the Anthropocene» у м. Нант (Франція), організована європейськими організаціями у сфері обліку та сталого розвитку «The Environmental and Sustainability Management Accounting Network» (EMAN) і «The Centre for Social and Environmental Accounting Research» (CSEAR). Завідувач кафедри обліку і оподаткування, д.е.н., професор Сокіл Олег Григорійович гідно представив свої здобутки на тему «World globalization vs country localization after coronavirus shock impact within sustainability development». Робота Сокола О.Г. була одна із 30 робіт, які були відібрані з поміж більше ніж 150 робіт надісланих до оргкомітету конференції з різних країн світу.
Кафедра обліку і оподаткування ТДАТУ вітає Сокола О.Г. та бажає подальших звершень у науковій роботі!!!