ПЕРШІ ЗДОБУТКИ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ ОБЛІКУ І ОПОДАТКУВАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ

14 травня у День науки України ректором ТДАТУ Кюрчевим Володимиром Миколайовичем була вручена перша частина подвійного диплому випускниці магістратури за спеціальністю «Облік і оподаткування» Анастасії Подопригорі — диплому Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
Ректор Університету привітав Анастасію з успішним закінченням навчання у ТДАТУ та побажав успіхів у завершенні навчання за програмою подвійного диплому у Вищому навчальному закладі Анхальт, Німеччина.
Кафедра обліку і оподаткування приєднується до привітань та дуже пишається своїми випускниками, які проявляють свої здобутки за межами Університету та України.