Участь маркетологів в онлайн-конференції Digital Agro Day

11 лютого 2021 року студенти спеціальності «Маркетинг» прийняли участь в онлайн-конференції Digital Agro Day, присвяченої digital-інструментам в просуванні агроіндустрії. В межах конференції представники топових компаній розповіли про те, як Діджитал технології можуть змінити аграрний бізнес. Впродовж 9 годин студенти слухали 17 спікерів, які поділилися своїм досвідом і напрацюваннями.
Зокрема, на конференції розкривалися актуальні питання для агробізнесу та маркетингу, а саме:
Дослідження по присутності агрокомпаній в діджіталі.
Як медійні майданчики допомагають залучити споживача і зробити його лояльним до Бренду?
Linkedin – секрети таргетованої реклами в аграрній індустрії.
Як вижити агромаркетологу без багатомільйонного бюджету.
Мультіканальний Діджитал. Або як отримувати 2 млн переглядів на місяць.
На зв’язку з аудиторією: як побудувати Digital-екосистему?
З оффлайна в онлайн: трансформація маркетингових комунікацій на агроринку.
Битва за передплатника в Агро. SMM керівництво.
Agri-food бізнес в стилі онлайн. Оцифровка процесів від сільгоспвиробництва до управління брендами.
Цифрові інструменти в плануванні технології вирощування врожаю.
YouTube – потужний інструмент для АГРО! Інструкція користування
Сайт для агрокомпанії і ефективність його роботи. Особливості, Лайфхак, робочі моделі.
День був насичений корисною інформацією, практичними прикладами та дружньою атмосферою.

Сертифікат