Викладач кафедри публічного управління, адміністрування та права долучився до урядового заходу

10 лютого 2021 року Секретаріатом Кабінету Міністрів України проведено онлайн-консультацію щодо участі в програмі прикордонного співробітництва Interreg NEXT «Басейн Чорного моря» на 2021-2027 роки, до якої долучилася доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права, кандидат економічних наук Світлана Плотніченко.
Під час консультацій присутні доповідали про проведений територіальний аналіз, а також, в процесі спільного обговорення, визначили пріоритетні напрями для української сторони в рамках програми.
Учасники відеоконференції також розглянули та провели дискусію на турбуючі екологічні та соціальні питання: перспективи розвитку Європейських країн та їх сусідів (пріоритет Р01), зеленої низьковуглецевої Європи (пріоритет Р02), більш соціальної Європи (пріоритет Р04), кращої взаємодії та співпраці в рамках Програми (пріоритет ISO 1).