Кафедра ПТБ на Фестивалі освітніх технологій “Освітній хайп”

8 червня 2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного приймав гостей. На Фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп» з’їхалися 27 шкільних команд Запорізької області – учасники освітнього проекту «Відкривай Україну». Цей проект четвертий рік навчає школярів 7-11 класів змінювати свої міста, робити їх більш комфортними та безпечними.

Учасники презентували проекти культурного та соціального напрямку: покращували міську екологію, захищали права тварин та рятували дітей. Для всіх небайдужих до освітніх проблем   працювали локації панельної дискусії та “Світове кафе”. Запрошені експерти обговорювали актуальні освітні питання та ділилися досвідом, і кожен із присутніх зміг долучитися до обговорення. Саме тут у півфіналі була визначена команда, яка буде боротися за звання переможця проекту «Відкривай Україну» у вересні. Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності разом зі студентами однойменної спеціальності взяли активну участь у підготовці та проведенні заходу.