ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ НА ФЕСТИВАЛІ «ЧЕРЕШНЕВО-2019»

Щороку жителі та гості міста насолоджуються фестивалем, пов’язаним із відомим, неповторним символом Мелітополя – черешнею. Гості заходу з любов’ю до рідного краю одягають червоне вбрання, а деякі відрізняються особливою оригінальністю – самостійно майструють наряди для конкурсу. «Черешнево» є не просто фестивалем, а подією, яка єднає всіх мелітопольців через культурну цінність міста, сонячний настрій та особливі теплі емоції.

На заході, що проходив у парку ім. М. Горького, мелітопольські організації, підприємці, навчальні заклади презентували себе, демонстрували досягнення та здобутки, долучалися до святкування шляхом організації приємного та веселого дозвілля гостей. Не винятком був факультет економіки та бізнесу, який не тільки вітав мелітопольців зі святом, але й проводив профорієнтаційну роботу.

Активні студенти факультету малювали черешні у дітей на щічках, які дуже раділи результату й приходили повторно за новим рисунком. Не тільки маленькі жителі та гості міста, а й підлітки та навіть дорослі бажали скористатися такою чудовою ініціативною. Усі охочі фотографувалися на фоні великого банера факультету та кошиків зі стиглою мелітопольською черешнею, тримаючи у руках декоративні надписи «Я люблю ТДАТУ» та «Черешнево-2019». Крім того, багато відвідувачів фестивалю цікавилося та знайомилося із буклетами, журналами та брошурами про спеціальності та успіхи факультету.

Студенти тішили бажаючих яскравим малюванням символу міста до самого вечора. Адже, головне – щасливі посмішки та святковий настрій, який викладачі та студенти факультету дарували усім мелітопольцям!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного відділу

студентської ради ФЕБ