У вас також цікаво на кураторських годинах?

А чи знаєте ви, хто є автором перших українських грошей? Ми також не знали. Але сьогодні студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” мали можливість дізнатися про життя і творчість , українського художника, автора перших українських знаків (банкнот і поштових марок). Ломейко Н.О., співробітниця бібліотеки ТДАТУ, познайомила присутніх з творами цього видатного українського художника: ілюстраціями казок Г.-Х. Андерсена, байок І. Крилова в техніці “силует”. Студенти побачили грошові знаки, створені художником, зокрема 100-гривневу купюру, яку в народі називали “Горпинка”, інші купюри та монети. Доповідь супроводжувалась цікавою презентацією.

Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч!