А чи знаєте ви, хто є автором перших українських грошей? Ми також не знали. Але сьогодні студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” мали можливість дізнатися про життя і творчість , українського художника, автора перших українських знаків (банкнот і поштових марок). Ломейко Н.О., співробітниця бібліотеки ТДАТУ, познайомила присутніх з творами цього видатного українського художника: ілюстраціями казок Г.-Х. Андерсена, байок І. Крилова в техніці “силует”. Студенти побачили грошові знаки, створені художником, зокрема 100-гривневу купюру, яку в народі називали “Горпинка”, інші купюри та монети. Доповідь супроводжувалась цікавою презентацією.
Дякуємо за цікаву та змістовну зустріч!
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190417_090759-e1555512801785-300x238.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190417_090122-e1555512827630-300x236.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190417_085709-e1555512783265-300x242.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190417_085704-e1555512764809-300x236.jpg)
![](http://feb.tsatu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG_20190417_091221-300x225.jpg)