м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ О.В. БРАТАША

25-26 квітня на території ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» проходив щорічний турнір з міні-футболу пам‘яті О.В. Браташа, в якому прийняли участь команди студентів факультетів ТДАТУ. Турнір було започатковано у 2015 році за ініціативи факультету економіки та бізнесу на честь директора футбольної команди ТДАТУ О.В. Браташа.

Протягом турніру усі команди продемонстрували справжній спортивний характер та жагу до перемоги.

У ході запеклої боротьби, що спостерігалася під час фінальної гри, переможцями турніру стала команда факультету агротехнологій та екології. Команда стала володарем перехідного Кубку та була нагороджена солодким призом. Другими стали футболісти команди факультету інженерії та комп’ютерних технологій. Третє місце вибороли спортсмени механіко-технологічного факультету. І хоча команди факультету економіки та бізнесу й енергетичного факультету не отримали призових місць, вони продемонстрували достойну гру і були гідними суперниками іншим командам. Адже команди цих факультетів були укомплектовані молодими хлопцями 1-го-2-го курсів, отже їхні перемоги ще попереду!

Усі команди були нагороджені грамотами. Кращим гравцем турніру за рішенням головного судді змагань Михайла Віталійовича Зорі став гравець команди факультету інженерії та комп’ютерних технологій Ілля Підгородецький.

Факультет економіки та бізнесу висловлює подяку голові профкому ТДАТУ Миколі Васильовичу Андрущенку та директору ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» Михайлу Дмитровичу Побігуну за допомогу в проведенні турніру.

Дуже хотілося б, щоб у таких турнірах приймали участь не тільки спортсмени, що виходять на футбольне поле, а й вболівальники, чия активна підтримка є дуже необхідною для гравців!

Дякуємо усім командам за участь у турнірі та вітаємо перможців!