“Круглий стіл” на тему “Актуальні компетенції сучасних менеджерів”

Ще однією особливою, урочистою подією запам’ятається квітень 2018 року для всього професорсько-викладацького колективу кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ, адже саме сьогодні -26 квітня 2018 року у стінах ТДАТУ вперше відбувся “Круглий стіл” на тему “Актуальні компетенції сучасних менеджерів”!

Колектив кафедри дуже вдячний усім керівникам підприємств та організацій міста, району та області; головам та представникам структурних підрозділів (менеджерам різних рівнів та ланок) -усім, хто відгукнувся: зміг бути присутнім особисто або наділаслати свої відео- й аудиоповідомлення та письмові рецензії.

Окрему подяку колектив кафедри висловлює керівництву ТДАТУ, а саме ректору – д.т.н., професору Кюрчеву Володимиру Миколайовичу та проректору з науково-педагогічної та профорієнтаційної роботи – к.т.н., доценту Ломейку Олександру Петровичу; а також декану факультету Економіки та бізнесу-к.е.н., доценту Карману Сергію Вікторовичу.

Ми дуже вдячні за дружню підтримку всім колективам кафедр нашого факультету, а також присутнім колегам-представникам інших факультетів та спеціальностей.

Дякуємо за корисні поради та цінний досвід; сподіваємось на подальшу плідну співпрацю. З повагою, колектив кафедри менеджменту, на чолі із завідуючою -д.е.н., професором Світланою Анатоліївною Нестеренко.