СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА НА ФАКУЛЬТЕТІ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

Студенти – молодь університету, генератори нових ідей та ініціатив. Їхня діяльність є маленькими самостійними кроками у реалізації кращого життя як для університетського добробуту, так і для розвитку ролі молоді у суспільстві. Щоб відзначити ту активну частину нашого факультету, яка є амбіціозною, небайдужою й відкритою, 16 листопада пройшло їх нагородження за участь у різноманітних заходах, допомогу факультету, розвиток студентського самоврядування. Васильченко Олена Олегівна, заступник декана з організаційно-виховної роботи, особисто вручала подяки кращим студентам. По-перше, були відзначені члени студентської ради ФЕБ за їхній внесок у діяльність факультету. Далі були нагородженні кращі студенти кафедр за їхню активну участь та особисті успіхи. Також, грамоти вручили кращім групам факультету. Теплими словами під оплески Олена Олегівна від імені всієї адміністрації факультету ще раз привітала студентів зі світом.

Ці роки найяскравіші у житті, час перед серйозною роботою, відповідальністю за сім’ю та прийняття виважених рішень. Згадуючи їх, випускники щиро посміхаються, розповідаючи історії зі свого студентства. Нехай у вас вони пройдуть так само яскраво та незабутньо!

З Міжнародним днем студента!

Плясецька Вікторія, голова інформаційного відділу

студентської ради ФЕБ