Перші підсумки Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін»

15-го листопада 2018 року були підведені підсумки І етапу Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», який проводився в Київському національному торговельно-економічному університеті. В номінації «Комерційні проекти» друге місце зайняв проект «Пелтавр» (вирощування перепелів яйценосного та бройлерного напряму) з результатом 177 балів (з 200 можливих).

Авторами проекту є Суховецький Андрій Олександрович, студент 31ПТ групи факультету економіки та бізнесу та Бублик  Артур Дмитрович, студент 16МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету. Керівники проекту –   Болтянська Лариса Олексіївна, к.е.н., доцент, в.о. зав. кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та Болтянський Борис Володимирович, к.т.н., доцент кафедри технічного сервісу та систем в АПК.

Вітаємо та бажаємо успіхів авторам і керівникам проекту у ІІ етапі конкурсу!!!