Студентська наукова конференція на кафедрі фінансів, обліку і оподаткування

18 листопаду 2021 року на кафедрі фінансів, обліку і оподаткування відбулося секційне засідання IX Всеукраїнської науково-технічної конференції здобувачів вищої освіти ТДАТУ імені Дмитра Моторного. На секціях були представлені доповіді студентів двох спеціальностей кафедри: «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування».

Серед виступаючих слід виділити особливо цікаві доповіді наступних здобувачів: Пересипкіна О.А., Патяки Т.А., Красько Д., Цинцовської Т.О., Риженко Б.С., Тутової А.С., Бурси В.С. Тематика доповідей була присвячена актуальним проблемам сучасного обліку і фінансів, впровадженню цифрових технологій та кібербезпеці. Всього на конференцію за спеціальностями кафедри було подано понад 40 тез доповідей здобувачів вищої освіти ТДАТУ, а також відокремлених структурних підрозділів.

Бажаємо творчої наснаги нашій талановитій молоді та подальших успіхів на науковому поприщі!