Онлайн-тренінг “Оптимізація оподаткування діяльності сільськогосподарських товаровиробників”

17 листопада 2021 року пройшов онлайн-тренінг “Оптимізація оподаткування діяльності сільськогосподарських товаровиробників. Зміни в оподаткуванні аграрного бізнесу з урахуванням законопроекту  № 5600 від 02.06.2021”.

Володимир ЦАП, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування, фінансовий директор ПП «Аскон» (смт Якимівка), радник з питань оподаткування та ведення бухгалтерського обліку ГС “Аграрний союз України” докладно розповів про зміни в оподаткуванні для сільськогосподарських товаровиробників та нюанси при продажі земельних ділянок.

Учасниками тренінгу були 64 особи з 19 регіонів України, в тому числі фахівці сільськогосподарських підприємств, фермери, а також викладачі кафедри фінансів, обліку і оподаткування ТДАТУ. Тренінг відбувувся в рамках проекту USAID «Створення центрів агрокомпетенцій/агрохабів з надання комплексних послуг для агровиробників плодово-овочевої та ягідної продукції».