Студентка-фінансистка ТДАТУ активний волонтер

«Ми віримо, що добра дія має велику силу та прагнемо дати можливість кожному відчути її змінотворчий ефект».

Такою фразою зустрічає Українська Волонтерська Служба місією якої є формування культури волонтерства та взаємодопомоги в Україні. Студентка факультету економіки та бізнесу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Мазурова Ірина стала координаторкою Української Волонтерської Служби в місті Мелітополь. Вона разом з іншими небайдужими допомагає реалізовувати волонтерські програми по всій Україні та в м. Мелітополь. Сьогодні Ірина закликає бути небайдужими і долучитись до благодійної акції «Підтримай безхатченка»