СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ТУРИЗМ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИЇВІ

Міжнародний туристичний салон «Україна» – UITM 2019 вже в 26-й раз приймає гостей з усього світу. Протягом 2-4 жовтня 2019 іноземні та вітчизняні туристичні компанії представлять найцікавіші маршрути у 25 країн: Бразилія, Болгарія, В’єтнам, Домініканська Республіка, Греція, Грузія, Єгипет, Індія, Італія, Кіпр, Китай, Куба, Литва, Палестина, Перу, Польща, Португалія, Таїланд, Малайзія, Словаччина, Франція, Угорщина, Україна, Чехія, Японія. А тисячі турагентів з усіх куточків України відправились на пошук нових ідей для відпочинку своїх туристів.

Студенти спеціальності Туризм ТДАТУ, разом зі своїм керівником, викладачем кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Демко В.С. протягом двох днів приймали участь у семінарах виставки, презентацій нових туристичних маршрутів, панельних дискусіях на хвилюючі теми сучасного стану розвитку туризму.

Ефективність таких заходів дуже висока, тому що за декілька днів ми отримуємо велику кількість контактів і спілкування, знайомство з першими особами великих компаній, представниками туристичної індустрії і маркетингу, цікавими спікерами та блогерами. Всі ці люди формують туристичний ринок України, діляться своїм досвідом і враженнями від нових туристичних напрямів.

За декілька днів ми отримали багато цікавої та корисної інформації, нових друзів, партнерів та можливість використовувати ці скарби у своєму подальшому професійному житті.

Туристична виставка об’єднує людей, країни, бізнес, тому варто виділяти час в навчальному процесі на відвідування таких заходів. Так як вони формують у майбутнього фахівця чітке осмислення подальшої професійної діяльності.

Студенти спеціальності туризм дякують керівництво університету за можливість відвідування міжнародної туристичної виставки.

Подорожуйте з легкістю, розширюйте свій кругозір, отримуйте нові враження.

Демко В.С.,

викладач кафедри БКМТ