Профорієнтація у загальноосвітній школі м. Мелітополя  № 14

2 жовтня 2019 року профорієнтаційною групою кафедри «Облік і оподаткування» ТДАТУ по у складі Сокіл О.Г., Сахно Л.А. та студентки 11  МБ ОО Стоєвої  Т.С. проведено профорієнтаційний  захід у загальноосвітній школі м. Мелітополя  № 14.

Проведено бесіду та анкетування учнів 11 класу під час виховної години, зроблено обмін контактами з класним керівником  та керівництвом школи, роздано інформаційні буклети про спеціальності ТДАТУ, підготовчі курси, проінформовано про спеціальності, які можна здобути у ТДАТУ, можливості отримання подвійного диплому,  умови проходження закордонної практики,день відкритих дверей ТДАТУ.

Стоєва Т. ознайомила школярів  з умовами навчання та особливостями студентського життя від студентського самоврядування  ТДАТУ.