СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ КАФЕДРИ БКМТ ОБ’ЄДНАЛИ ЕКОНОМІКУ І ТУРИЗМ

На кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму 6 квітня відбувся культурно-розважальний захід «Туризмономіка», в якому взяли участь здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальностей «Економічна кібернетика та програмування», «Економічний консалтинг та бізнес-економіка» та «Туризм». Мета зустрічі полягала в тому, щоб познайомити студентів кафедри з особливостями своїх спеціальностей.

Під час заходу студенти дійшли до думки, що безпосередньо від них залежить відпочинок і робота, отже знайшли спільне.

Першим етапом став перегляд відео, які підготували студенти про їх групу та навчання. До цього завдання хлопці та дівчата підійшли дуже творчо: 11-12ЕМ розповіли про особливі якості економістів, а 11-ТР показали у жартівливій формі на скільки серйозними справами займаються студенти туризму. Викладачі із задоволенням подивилися відео-привітання і були в захваті від різноманітних підходів студентів до навчання.

Другим етапом зустрічі стали чотири раунди гри, у кожному з яких студенти мали об’єднати сфери туризму та економіки. У грі взяли участь п’ять команд по п’ять осіб. Команди мали цікаві назви: «Радості дружби», «Криза», «Лосось», «Фіксікі» та «Банда». Журі представляли викладачі кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму : Бакіна Тетяна Володимирівна та Захарченко Олена Григорівна.

У першому раунді гри «Слова на літеру», потрібно було написати якнайбільше слів на літери : П, Р, С, Т, Б, пов’язані з туризмом та економікою, а для ефективності і зручності члени команд розподілили літери між собою, щоб кожен був відповідальним. Після завершення часу, що був відведений для виконання завдань етапу, журі закреслювали слова, які зустрічалися в декількох командах, тому на аркушах залишились найцікавіші терміни і категорії. Ось тут викладачі й зрозуміли, які теми лекцій студентам імпонують.

Другий раунд мав назву «Кросворд». Команди будували схему на 10 слів, писали запитання та відповіді до них на окремих аркушах, за умов, що 5 слів відносяться до економіки, а 5 – до сфери туризму. І не все так легко, як здавалося, бо команди повинні були по завершенню складання кросворду обмінятися ними, отже розгадували слова іншої команди.

Третій раунд мав незвичну назву, як і сам процес, що відбувався далі –  «Кентавр». Мета етапу полягала у наданні можливостей командам пофантазувати, проявити свої творчі здібності та застосувати знання з певних дисциплін. Ведуча гри студентка групи 12-ЕМ Влада Шмалій підготувала особливі завдання для кожної команди. Команда «Радості Дружби» писала незвичні рими. Дівчата команди «Криза» складали ребус, і навіть зробили додатковий, щоб кожний член журі проявив активність разом зі студентами. Команда «Фіксікі» намалювала яскравий відпочинок біля озера, неподалік від банку. «Банда» згадала і та проспівала пісні, в яких є натяк на економіку та туризм. Серед них були: Григорій Лепс – Лондон , Мот – Мама, я в Дубаї, Shooval  – Ми відкриваємо бізнес та інші. Дуже креативно до завдання підійшла команда «Лосось», намалювавши схему, на якій зобразили поетапність створення півня, в результаті якого його продали іноземцям, тим самим змогли об’єднати туризм та економіку. Журі було приємно вражено всебічним розвитком студентів.

Результати команд змінювалися то на користь однієї, то на користь іншої.

Вирішальною стала гра у «Крокодил», проте ведуча заходу вирішила трішки розіграти команди, не сказавши, що відбувається. Вона по-черзі викликала команди до коридору, щоб для інших наступна гра була непередбачуваною. Завдання гри «Крокодил» полягало в тому, що один член команди повинен був пояснити певні слова рухами тіла протягом хвилини, а інші зрозуміти, яке слово він показує. Слова були найрізноманітнішими: гроші, подорож, ціна, квиток, співробітництво та інші слова зі сфер економіки та туризму.

За результатами гри кожна команда отримала свою номінацію. «Думкою зі швидкістю звука» номіновано команду «Фіксікі», хто як не вони найкмітливіші? «Найхаризматичніші» були саме «Лосось», номінацію «Злагодженість розуму і тіла» отримали «Радості Дружби», «Політ фантазій» відбувся в команди «Банда».

Із невеликим відривом перемогу отримала команда дівчат «Криза», також їх номіновано за «Швидкий фініш». Наступними стала команда «Банда», якій не вистачило лише одного балу до перемоги. Третє місце посіла команда «Радості Дружби».

Усі команди отримали приємні, а, головне, корисні призи, що знадобляться у навчанні.

Гра-знайомство була дуже захоплюючою, з щирими усмішками задоволених студентів.

Дякуємо учасникам та вболівальникам!

Також дякуємо голові студентської ради факультету Златомірі Кравець й голові сектору КВН студентської ради факультету Арсенію Романцю за допомогу у проведенні заходу!

До нових зустрічей!!!

Влада Шмалій,