Участь викладачів ПТБ в Міжнародному онлайн-стажуванні “Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів”

Сьогодні, 07 квітня 2021 року, розпочалося Міжнародне онлайн-стажування “Університет 4.0. Цифрова трансформація університетів”. Перша онлайн-зустріч стосувалась використання академічних програм і досліджень для підтримки глобального розвитку 4.0 на основі досвіду Технологічного Університету Сугенберн (Австралія).

Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності стажування проходять завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент Лариса Болтянська, доктор економічних наук, професор Тетяна Яворська, кандидати економічних наук, доценти Лариса Андрєєва, Ганна Завадських, Оксана Лисак, Ганна Педченко і Віта Тебенко.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент