Студенти кафедри ПУАП відвідали краєзнавчий музей

19 березня 2021 року група 11ПУ разом з куратором Світланою Плотніченко відвідали Мелітопольський міський краєзнавчий музей.
Екскурсія була присвячена історії міста та побратимським і партнерським відносинам. Було цікаво дізнатися, що імпульс до розвитку місто отримало завдяки будівництву тут залізниці у 1874 році. З невеликого однойменного повіту Таврійської губернії з населення близько 15 тис. в 20 столітті воно перетворилося на промисловий центр Запорізької області. Це місто студентської молоді: 10% населення міста – студенти. Протягом століть тут мирно уживаються представники близько 100 національностей.
Першим договором про побратимство між містами Мелітополем та Брів-ла-Гайард, що на південному заході Франції, було підписано 1967 році.
В 2011 укладено угоду про співпрацю з містом Марїнка, Білорусь, а у 2012 році- з містом Кедайняй, Литва та містом Слівена, що у Болгарії. В 2017 році з містом Горі, Грузія.
Куратор академічної групи та здобувачі вищої освіти дякують Мелітопольському міському краєзнавчому музею за цікаву та насичену історичними фактами та сучасними новинами екскурсію!